Get the Flash Player to see this player
 

19 MБ
5 мин : 37 сек
640 x 360
578 просм.
28 авг 2016Нравится
Запомнить
Текущий кадр
Полет Су-27

Перейти в Видео Альбом Авиация, авиашоу и прочее... (174 видео)

Гордість ВПС України, 831 Миргородська бригада тактичної авіації. На аеродромі базуються знамениті винищувачі-перехоплювачі четвертого покоління Су-27.

Історія цієї авіаційної частини йде корінням у далекий 1941, коли в листопаді був сформований 831-й винищувальний авіаційний полк. Спочатку він розміщувався в місті Красноводськ Республіки Туркменістан. У роки війни пілоти 831 авіаполку показали себе справжніми героями. За мужність, виявлену при визволенні міст Галац та Ізмаїл, полк удостоївся почесного найменування «Галацький».
У 1977 році цей підрозділ ВПС СРСР було переведено в Миргород і з тих пір базується в Україні. Серед жителів містечка багато військових льотчиків, які зараз служать в цій авіачастині.
831 бригада тактичної авіації була сформована в серпні 2003 року і стала правонаступницею полку. З тих пір живе насиченим військової життям. Льотний склад весь час удосконалюється, щоб бути у повній готовності до захисту повітряного простору над країною.
Гарнізон відомий далеко за межами рідного Миргорода. У 1998 році екіпаж Су-27 УБ, яким командував полковник Іван Черненко, успішно здійснив трансатлантичний переліт, приземлившись на аеродромі «Сеймур-Джонс» (США).

У послужному списку льотчиків 831-ї бригади - участь у численних міжнародних авіаційних шоу. Миргородські пілоти не раз показували свій повітряний майстерність, чим тільки зміцнювали авторитет України у сфері військової авіації на світовій арені.

У 2004 році Миргородці брали участь у сьомому міжнародному авіапоказі у Словаччині. За підсумками, льотчиком, який продемонстрував найкращий індивідуальний політ, був визнаний наш підполковник Федір Тищук на літаку Су-27.  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »